Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Białostocka policjantka srebrną medalistką Pucharu Świata 2022

Data publikacji 13.06.2022

Posterunkowy Patrycja Borys z białostockiej patrolówki srebrną medalistką Pucharu Świata w kickboxingu w formule Low Kick w kategorii wagowej do 65 kilogramów. Swoją przygodę z tą dziedziną sportu rozpoczęła 7 miesięcy temu. Nasza koleżanka pokazała ogromne serce i ducha walki.

W ubiegłym tygodniu w Budapeszcie odbył się Puchar Świata 2022. W zawodach wzięła udział policjantka z białostockiej patrolówki, posterunkowy Patrycja Borys. Zawodniczka zwyciężając z reprezentantką Szwajcarii  zameldowała się w finale Pucharu Świata. Walkę finałową nasza koleżanka stoczyła z aktualna Mistrzynią Świata zdobywając srebrny Medal Pucharu Świata 2022 w kickboxingu w formule Low Kick w kategorii wagowej do 65 kilogramów. Policjantka pokazała ogromne serce do sportu i ducha walki.

Funkcjonariuszka zdobywała już po drodze Mistrzostwo Polski w kickboxingu. Nasza srebrna medalistka znalazła swoje miejsce również w Reprezentacji  Kadry Narodowej w kickboxingu.

Na co dzień posterunkowy Patrycja Borys pełni służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Poza godzinami służby swoje pasje sportowe realizuje w jednym z białostockich klubów sportowych.

  • Policjantka w stroju sportowym stojąca z inna zawodniczka i sędzią, który trzyma uniesioną rękę policjantki
  • Policjantka w stroju sportowym stojąca obok swojego trenera, w tle tablica w języku angielskim informująca o Pucharze Świata w Budapeszcie.
  • policjantka w stroju sportowym stojąca na tle ringu
Powrót na górę strony