Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ZMIANA NA STANOWISKU ZASTĘPCY KOMENDANTA

Data publikacji 24.01.2023

Młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz nowym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. Zastąpi on na tym stanowisku inspektora Wojciecha Kozłowskiego, który odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Dziś kadrze kierowniczej został przedstawiony nowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz. Dotychczasowy zastępca inspektor Wojciech Kozłowski przechodzi po 31 latach służby w Policji na zasłużoną emeryturę. Nowy zastępca przedstawiony został kadrze kierowniczej, pracownikom oraz przedstawicielowi związków zawodowych policjantów. W obowiązki nowego zastępcy wprowadził Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Maciej Daniel Wesołowski życząc pomyślności i sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz podziękował za zaufanie i zobowiązał się do najlepszego wykorzystania zdobytego doświadczenia.

Młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz służy w Policji od 1998 roku. Wcześniej do 23 stycznia 2023 roku pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji.

 

Powrót na górę strony