Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

23 poszukiwanych w rękach mundurowych

Data publikacji 27.03.2023

W miniony weekend policjanci zatrzymali 23 osoby poszukiwane. Jedna z nich to 71-letni białostoczanin, który wpadł w ręce policjantów z białostockiej patrolówki. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym i miesiąca za popełnione wykroczenie.

W miniony weekend policjanci zatrzymali 23 osoby poszukiwane. Jedną z nich był 71-letni mężczyzna, który wpadł w piątek po 13 na osiedlu Słoneczny Stok. Został zatrzymany przez policjantów z białostockiej patrolówki. Jak ustalili mundurowi, białostoczanin poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym oraz 30 dni aresztu za popełnione wykroczenie. Tego samego dnia kilka godzin później na osiedlu Sienkiewicza mundurowi zatrzymali 54-letniego białostoczanina. Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu przez pracownika złodzieja w jednej z drogerii. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że był on poszukiwany przez sąd do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież. Kolejny poszukiwany, który wpadł w ręce kryminalnych z białostockiej „czwórki” to 44-letni białostoczanin. Mężczyzna został zatrzymany w sobotę tuż przed 7 na Białostoczku. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd do odbycia kary roku i 3 miesięcy pobawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Mundurowi zatrzymali również 19 innych osób, w tym 3 listami gończymi, które poszukiwane były między innymi od 2 dni do 2 lat pozbawienia wolności oraz ustalenia miejsca pobytu.

Powrót na górę strony