Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dzieciom

Data publikacji 31.05.2023

Już jutro Dzień Dziecka. Z myślą o nich, białostoccy policjanci zorganizowali spotkanie z dziećmi z Domu Dziecka w Krasnem. Najmłodszych odwiedził także Miś Dobromiś. Dzieci miały również okazję wsiąść na policyjny motocykl czy też za kierownicę radiowozu. Nie zabrakło rozmów o ich bezpieczeństwie. Na koniec spotkania dzieci otrzymały słodkie upominki zebrane przez policjantów oraz pracowników białostockiej komendy.

Już jutro, 1 czerwca, swoje święto obchodzą wszystkie dzieci. Z tej okazji wszyscy białostoccy policjanci życzą dużo uśmiechu i radości oraz spełnienia marzeń.

Z myślą o najmłodszych, w przeddzień tego szczególnego dnia, białostoccy policjanci odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Krasnem, gdzie zorganizowali spotkanie pod nazwą „Dzień Dziecka z mundurem'”. W odwiedziny wpadł do nich również Miś Dobromiś, który został przez nie serdecznie wyściskany. Dzieci miały również okazję wsiąść na policyjny motocykl, czy też za kierownicę radiowozu, a także zobaczyć sprzęt policyjny wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie. Nie zabrakło również rozmów o ich bezpieczeństwie. Mundurowi przypomnieli między innymi o tym, jak ważne jest noszenie odblasków oraz jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Na zakończenie policjanci przekazali dzieciom słodkie upominki zebrane przez policjantów oraz pracowników białostockiej komendy.

Powrót na górę strony