Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany poszukiwany czerwoną notą Interpolu

Data publikacji 15.01.2024

W miniony weekend mundurowi zatrzymali 15 osób poszukiwanych. Jednym z nich był 20-letni obywatel Białorusi, poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Mężczyzna poszukiwany był za włamanie na konto bankowe i kradzież pieniędzy oraz handel zabronionymi substancjami psychotropowymi i narkotykami wykorzystując fałszywe recepty.

W miniony weekend policjanci zatrzymali 15 osób poszukiwanych. Jednym z nich był 20-letni obywatel Białorusi poszukiwany czerwoną notą Interpolu wydaną przez stronę białoruską. Został zatrzymany przez kryminalnych z białostockiej komendy w sobotę na osiedlu Mickiewicza. Mężczyzna poszukiwany był za włamanie na konto bankowe i kradzież pieniędzy oraz handel zabronionymi substancjami psychotropowymi i narkotykami wykorzystując fałszywe recepty. 20-latek trafił do policyjnego aresztu. Drugi poszukiwany wpadł również w sobotę w gminie Zawady. Został zatrzymany przez kryminalnych z łapskiego komisariatu. Mundurowi ustalili, że poszukiwany 39-latek przebywa w domu swojej siostry. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież w warunkach recydywy. Trzecim z poszukiwanych okazał się 30-letni mieszkaniec gminy Zabłudów. Został zatrzymany przez policjantów z białostockiego oddziału prewencji. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od września zeszłego roku. Był poszukiwany do odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za wielokrotną jazdę w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do zakazu sądowego oraz kradzież z włamaniem.

Funkcjonariusze zatrzymali również 12 innych osób, które poszukiwane były między innymi do ustalenia miejsca pobytu, od 3 dni zastępczej kary aresztu do 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

  • Zatrzymany mężczyzna z policjantem
  • Zatrzymany mężczyzna z policjantem
  • Zatrzymany mężczyzna z policjantem
Powrót na górę strony