Aktualności

IV TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W BIAŁYMSTOKU

Po raz czwarty został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. W zawodach wzięło udział 6 drużyn. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody.

W piątek w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku odbył się turniej w piłkę siatkową o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, Placówka Straży Granicznej w Bobrownikach, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku, 18.Białostocki Pułk Rozpoznawczy oraz funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

IV Turniej otworzył Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Łukasz Głowacki, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach. Zacięta rywalizacja w atmosferze współzawodnictwa i gry fair play trwała do samego końca.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z 18.Białostockiego Pułku Rozpoznawczego. Drugie miejsce przypadło Placówce Straży Granicznej w Bobrownikach. Natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Podczas sportowych zmagań wyłoniono również najlepszego zawodnika, którym został siatkarz drużyny 18.Białostockiego Pułku Rozpoznawczego. Z kolei miano najlepszej zawodniczki uzyskała zawodniczka z Placówki Straży Granicznej w Bobrownikach.

Puchary i upominki wręczył Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Łukasz Głowacki.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY.

  • zdjęcia z turnieju piłki siatkowej
  • zdjęcia z turnieju piłki siatkowej
Powrót na górę strony