POMÓŻ POLICJI

Policjanci poszukują

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują sprawcy uszkodzenia ciała, do którego doszło na początku maja tego roku, przy ulicy Kolejowej.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują sprawcy uszkodzenia ciała, do którego doszło 04 maja 2020 roku, przy ulicy Kolejowej. Mężczyzna w rejonie sklepu Carrefour Express bez określonego powodu dokonał uszkodzenia ciała pokrzywdzonego zadając mu uderzenia nogą w twarz.

Mężczyzna w wieku 25-30 lat, krępej budowy ciała, wzrostu około 180-185 cm, włosy krótkie ciemne (charakterystyczne zakola), ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego z napisem z przodu „Hause Band”, kurtkę czarną z kapturem typu szwedka z logo „nike”

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numer telefonu 47 711 33 25 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

Powrót na górę strony